Události

Spektrum / 9. července 2018 / Zdroj: Shell.cz / Autor: TZ

Petr Pražský povede rozvoj globální sítě čerpacích stanic Shell

Petr Pražský se stal součástí globálního vedení Retailu Skupiny Shell. Bude mít na starosti rozvoj celosvětové sítě čerpacích stanic.

Pražský Petr Shell

V nové roli (General Manager Network Development) bude Petr Pražský dále rozvíjet stávající síť čítající přes 43 000 čerpacích stanic Shell ve více než 70 zemích celého světa. Na nové pozici bude využívat přes 26 let zkušeností z manažerských funkcí na regionální, evropské i globální úrovni ve Skupině Shell. V uplynulých pěti letech zodpovídal za provoz, marketing, strategii a další rozvoj více než 1000 čerpacích stanic Shell v regionu střední a východní Evropy.
V souvislosti s nástupem do globální pozice opouští Petr Pražský představenstvo společnosti Shell Czech Republic a.s. Vedení provozu čerpacích stanic Shell ve střední a východní Evropě od něj přebírá kolega Oleksandr Koliakin, sídlící v Polsku. 
Petr Pražský absolvoval Fakultu stavební Českého vysokého učení technického v Praze, kde úspěšně ukončil také doktorandské studium. Je ženatý a má čtyři děti. Ve volném čase rád jezdí na motorce a horském kole, lyžuje a hraje hokej.

 

Hodnocení článku

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
5 / 5

Odeslat článek


Komentáře k článku

Počet komentářů: 2 Přidat nový komentář Zobrazit komentáře
 • jirka podzemsky 9.7.2018 18:57

  Ty wogo ! Pan reditel si jezdi na motorce, slape na kole, taky sjizdi kopce a honi puk - a pracuje kdy, prosim ? Pomijim, ze mu doma rostou 4 deti…. No, hlavne, ze hodni zamestnance CS na 12 hod smeny do práce a plati jim (v CR) 16.000 Kc cisteho…. Zmrd, co dodat. JP

  • Láďa Berky 10.7.2018 08:30

   Naprosto přesný! Že mu není hamba hajzlovi !

  Reagovat na komentář

Aktuální vydání magazínu

Číslo: 2019-02Distribuce pohonných hmot na čerpací staniceObjednávka přeplatného

Hlavní partner PETROL.cz

MOL

Reklama

CardManager

Newsletter PETROL

Přihlásit / zrušit zasílání denního přehledu aktualit PETROL na Váš e-mail.

  

Akce Petrol

 • PETROLsummit 19
  31.10.2019, Hotel Olympik - Tristar, U Sluncové 14, Praha 8

Partneři PETROL.cz

ColosseumEconomia