Události

Spektrum / 8. listopadu 2017 / Zdroj: www.czechbus.cz / Autor: CZECHBUS

Nic jiného neplatí… CZECHBUS BUDE!

Určitě úsilí o senzaci, možná zvědavost anebo také škodolibost - to i jiné věci mohou stát za "zaručenými" informacemi, že prý letošní CZECHBUS nebude. Přes nepřízeň osudu či spíše počasí je nutno konstatovat: 7. ročník veletrhu  autobusů, hromadné dopravy, garážové a servisní technikyCZECHBUS se uskuteční v původním termínu, tedy od úterý 21. do čtvrtka 23. 11. 2017.

      Ano, ničivá vichřice (náraz o rychlosti větru až 180 km/hod.) v neděli 29. října dokonale "rozebrala" střechu Střední haly Průmyslového paláce Výstaviště v Holešovicích. Tento výstavní prostor je nyní na několik měsíců uzavřen a stále probíhají práce na likvidaci zbytků střechy. 

      Protože sanační práce potrvají až do 11. listopadu, nebylo možné uskutečnit původní záměr organizátora, INCHEBA EXPO Praha,, tedy stavbu náhradní montované haly před Palácem. Díky obrovskému pochopení vystavovatelů se však podařilo téměř nemožné - až na pár výjimek (konkrétně 2), přesunout všechny firmy ze Střední haly do Levého křídla. V tomto prostoru tedy bude opravdu plno - a kromě klasických expozic zde bude vystaveno i na dvacet autobusů!

      Letošní veletrh totiž bude v mnohém výjimečný. Představí až závratné množství novinek a premiér. A stále přibývají vystavovatelé - nejaktuálnějším premiérou je prezentace aktivního dopravce - společnosti FLIX Bus, která v Levém křídle bude prezentovat linkový bus SETRA o délce víc jak 13 m a na volném ploše před Palácem hned 2 patrové krasavce - Van Hool a SETRA.

Aktuální informace průběžně na www.czechbus.eu

Hodnocení článku

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ještě se nehlasovalo.

Odeslat článek


Komentáře k článku

Počet komentářů: 0 Přidat nový komentář Zobrazit komentáře

Aktuální vydání magazínu

Číslo: 2019-01Bezpečnost na čerpací staniciObjednávka přeplatného

Hlavní partner PETROL.cz

MOL

Reklama

CardManager

Newsletter PETROL

Přihlásit / zrušit zasílání denního přehledu aktualit PETROL na Váš e-mail.

  

Akce Petrol

    Partneři PETROL.cz

    ColosseumEconomia