Události

Čerpací stanice / 8. června 2018 / Zdroj: Eurooil / Autor: TZ

Na čerpacích stanicích EuroOil nyní můžete zaplatít i složenky

Na čerpacích stanicích EuroOil mohou zákazníci od června zaplatit poštovní poukázky a SIPO. Použít mohou hotovost nebo platební kartu jakékoliv banky. Nová služba vznikla ve spolupráci s Poštovní spořitelnou.

Eurooil Antošovice

Nová služba zákazníkům umožní také výhodně platit účty za plyn, elektřinu či telefon, podávat příkazy k úhradě a vkládat hotovost na účet v rámci ČR.
"Je to pro nás příležitost, jak nabídnout zákazníkům rychlejší a levnější služby. Jsou věci, které prostě musíte udělat - dojet si pro benzín a zaplatit složenky. Proč to tedy nevyřídit hned najednou?"pokládá řečnickou otázku Vladimír Vacek, vedoucí úseku čerpacích stanic společnosti ČEPRO, která čerpací stanice EuroOil provozuje.
Za každou složenku do hodnoty 10 000 Kč zákazník zaplatí jen 24 Kč. V síti EuroOil proběhla v posledních letech modernizace interiérů prodejen, v některých se například rozšířil sortiment rychlého občerstvení. Přibývají také místa s AdBlue pro dieselové motory. Všude funguje bezplatné wifi.  Placení složenek a SIPO dále zvětšuje potenciál stanic EuroOil. "V dnešní době je stále větší zájem o multifunkční podobu čerpacích stanic. Při hledání doplňkových služeb musíme mít vždy na paměti regionální charakter našich pump, jejich velikost i přínos pro zákazníka," vysvětluje Vladimír Vacek.

Hodnocení článku

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ještě se nehlasovalo.

Odeslat článek


Komentáře k článku

Počet komentářů: 0 Přidat nový komentář Zobrazit komentáře

Aktuální vydání magazínu

Číslo: 2019-02Distribuce pohonných hmot na čerpací staniceObjednávka přeplatného

Hlavní partner PETROL.cz

MOL

Reklama

CardManager

Newsletter PETROL

Přihlásit / zrušit zasílání denního přehledu aktualit PETROL na Váš e-mail.

  

Akce Petrol

  • PETROLsummit 19
    31.10.2019, Hotel Olympik - Tristar, U Sluncové 14, Praha 8

Partneři PETROL.cz

ColosseumEconomia