Kartou DKV zaplatí řidiči již u více než 50 000 čerpacích stanic

DKV Euro Service systematicky rozšiřuje síť čerpacích stanic v Evropě, kde přijímají jeho karty. "Před deseti lety mohli naši zákazníci používat kartu DKV u zhruba 31 tisíc čerpacích stanic, letos se počet pump zvýšil na více než 50 000 čerpacích stanic ve 42 evropských zemích," konstatuje Ondřej Pavlík, regionální ředitel DKV Euro Service pro východní Evropu.

DKV platba kartou

Aktuálně došlo k rozšíření akceptační sítě karty DKV především v Itálii, Švýcarsku, Rakousku a Polsku. V Itálii letos přibylo více než 200 čerpacích stanic značky Eni, čímž se počet partnerských čerpacích stanic DKV zvýšil na 7 407. Ve Švýcarsku začalo platbu kartou DKV akceptovat 175 čerpacích stanic Tamoil. Zákazníci DKV tak mají v alpské zemi k dispozici celkem 500 čerpacích stanic. V Rakousku se k síti DKV připojilo 77 čerpacích stanic A1 s velmi kvalitními palivy za atraktivní ceny. Rakouská síť DKV nyní čítá celkem 1 411 stanic, což je více než 50 procent všech čerpacích stanic na rakouském trhu. V Polsku se síť čerpacích stanic pro uživatele karty DKV letos rozrostla o 120 stanic značek Lotos, Moya, Uniwar, Citronex a Eko Tank, umístěných především ve strategických lokalitách na všech důležitých dopravních uzlech. Polská síť DKV zahrnuje celkem 4 141 čerpacích stanic.
V České republice a na Slovensku akceptuje platby kartou DKV téměř 1 400 čerpacích stanic. Aktuálně byla akceptační síť rozšířena o sedm čerpacích stanic Benzinol, které se nacházejí především na severu a západě Slovenska. "DKV se v posledních letech snaží do své sítě zařazovat především čerpací stanice, které standardně nabízejí paliva za nízké ceny nebo při platbě kartou DKV účtují nižší ceny než stojanové," vysvětluje O. Pavlík. Úzká spolupráce s některými řetězci umožňuje zákazníkům DKV čerpat paliva za výhodnou jednotnou cenu, která je garantována týden dopředu.

DKV

Diskuse

  Přidat nový komentář

  Petrol Magazín

  Aktuální vydání2019/03 Téma číslaDěti na čerpací stanici
  Aktuální číslo

  Přihlašte se k odběru novinek

  Hlavní partner

  • MOL

  Reklama

  • CardManager
  • Uniti expo 20 logo

  PETROLsummit 19

  31. 10. 2019

  Hotel Olympik - Tristar
  U Sluncové 14
  Praha 8

  Přihlásit se

  PETROLawards

  13. ročník

  prestižní profesní
  celooborové soutěže

  Více informací