Kampaň Fresh Corner od MOL i nadále s Martou Jandovou

Společnost MOL Česká republika spustila od 4. března novou kampaň na podporu svého občerstvovacího konceptu Fresh Corner. Tváří kampaně a ambasadorem značky zůstává i letos zpěvačka a herečka Marta Jandová. Kampaň vytvořená maďarskou kreativní agenturou Greenroom se zaměřuje na propagaci baristické kávy, kterou MOL zákazníkům nabízí již na více než 90 místech v Česku. Letošní vizuály kampaně vznikly ve spolupráci s kreativní agenturou Mark BBDO.

Kampaň se objeví v televizi, online kanálech, v rádiu a na outdoorových nosičích. MOL podpoří publicitu Fresh Corner i printovými advertoriály. Aktivity v rámci kampaně poběží do konce dubna.

Obdobná kampaň propagující Fresh Corner probíhá v Maďarsku, na Slovensku, v Rumunsku a v Česku, přičemž každá země ve svých spotech využívá lokální influencery. "Spolupráce sMartou Jandovou, jež se stala ambasadorkou Fresh Corneru pro Česko v loňském roce, pokračuje i letos. Ke spolupráci jsme ji oslovili pro její čas profesně strávený na cestách po turné. Na čerpacích stanicích je proto jako doma a stejně jako my klade důraz na kvalitu a chuť kávy,"uvádí Tomáš Lux, retail manager MOL Česká republika.

Občerstvovací koncept Fresh Corner buduje MOL na svých stanicích již od roku 2015. V současnosti provozuje Fresh Corner na více než 160 místech z celkového počtu 305 stanic. V srpnu 2018 MOL otevřel první Fresh Corner mimo čerpací stanice ve formě kiosku v pražském obchodním centru Arkády Pankrác. Na přelomu roku byl poté na dvou stanicích MOL zaveden koncept Fresh Corner Drive-in. Nabídka Fresh Corneru je založena na chutné kávě připravené z výběrových kávových zrn, sendvičů, hot dogů, panini, sladkého i slaného pečiva a širokém sortimentu teplých jídel.

MOL Česká repulibka s.r.o.

Diskuse

  Přidat nový komentář

  Petrol Magazín

  Aktuální vydání2019/04 Téma číslaMotorky a motorkáři na čerpací stanici
  Aktuální číslo

  Přihlašte se k odběru novinek

  Hlavní partner

  • MOL

  Reklama

  • CardManager
  • Uniti expo 20 logo

  PETROLsummit 19

  31. 10. 2019

  Hotel Olympik - Tristar
  U Sluncové 14
  Praha 8

  Přihlásit se

  PETROLawards

  13. ročník

  prestižní profesní
  celooborové soutěže

  Více informací