Události

Shop a gastronomie / 11. května 2017 / Zdroj: FYI Prague / Autor: tisková zpráva OMV Česká republika, s.r.o.

Emanuel Ridi navrhl pro OMV čerstvé sendviče

Společnost OMV navazuje na úspěšnou akci z loňského roku s názvem "Sendvič na míru" a uvádí do nabídky svých občerstvení Viva tři zcela nové sendviče. Jejich recepturu vytvořil populární italský šéfkuchař Emanuele Ridi.

Emanuele Ridi

Jedná se jen o začátek spolupráce, která by zákazníkům čerpacích stanic OMV Viva měla rozšířit nabídku občerstvení Viva. K dispozici by nové sendviče měly být už nyní v květnu.
Čerstvě připravované sendviče přímo ve Viva Cafe obsahují jen kvalitní suroviny, jako je například italský chléb focaccia či flaguette, čerstvá pečená šunka z kýty s 96% podílem masa, prosciutto crudo, grilované papriky nebo sýr scamorza.
Koncept stravování, který OMV v rámci své filozofie "We care more" uvádí na svých čerpacích stanicích, navazuje na úspěšné rozšiřování nabídky Viva Cafe. Sendviče jsou sestaveny nejen s ohledem na jejich chuť, ale receptury také reflektují aktuální gastronomické trendy. OMV chce tímto způsobem bořit mýty o stereotypním stravování na čerpacích stanicích.
"Díky mým cestám do Itálie a zpět moc dobře vím, jak důležité je dobře se najíst a odpočinout si při dlouhé jízdě. Proto jsem právě od OMV rád přijal nabídku vytvořit sendvičové menu z čerstvých surovin," říká Emanuele Ridi.
"Spolupráce s Emanuele Ridim přirozeně navazuje na naši snahu přinášet zákazníkům jen to nejlepší. Věříme, že nové sendviče uspokojí chutě i náročnějších gurmánů a stanou se dalším z mnoha důvodů, proč se zastavit právě v příjemném prostředí našich Viva Cafe," řekl marketingový manažer společnosti OMV ČR Michal Janda.


Květnové novinky v nabídce občerstvení OMV Viva 

OMV sendviče - focaccia
Focaccia Prosciutto - základem je italský chléb focaccia s olivovým olejem. Doplňuje ji jemný smetanový sýr a plátky vepřové šunky prosciutto crudo doplněné polotvrdým nezrajícím sýrem camorza. Chuť sendviče dolaďují rajčata a rukola

OMV sendvič manu
Manu sendvič vychází z italského chleba flaguette s olivovým olejem, na němž jsou plátky pečené šunky z kýty s 96% podílem masa. Šunce sekundují grilované papriky v oleji doplněné rajčaty a rukolou.

OMV taleggio bageta
Taleggio bageta - Grahamová bageta s pepřovou omáčkou v kombinaci s tradičním italským sýrem taleggio. Nechybí rajčata a barevné listy salátu misticanza.


Hodnocení článku

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ještě se nehlasovalo.

Odeslat článek


Komentáře k článku

Počet komentářů: 2 Přidat nový komentář Zobrazit komentáře
 • BoBl 11.5.2017 16:15

  Dobrou chuť. Hlavně že OMV ruší jednu pumpu za druhou :)

  Reagovat na komentář
 • míza 19.7.2018 12:38

  Nápad p.Ridiho byl mega.Před 1/2rokem nám tekly sliny.Dnešní nákup u pumpy na Plzeňské - naprostý humus.Suroviny oschlé,bageta hořká jako pelyněk.Fandím p.Ridimu,ale jeho receptury v českých ručičkách to celé pošlou do.....e však víte kam.Bohužel se to asi nedoví,jak někdo przní jeho nápad!!!

  Reagovat na komentář

Aktuální vydání magazínu

Číslo: 2019-01Bezpečnost na čerpací staniciObjednávka přeplatného

Hlavní partner PETROL.cz

MOL

Reklama

CardManager

Newsletter PETROL

Přihlásit / zrušit zasílání denního přehledu aktualit PETROL na Váš e-mail.

  

Akce Petrol

  Partneři PETROL.cz

  ColosseumEconomia