Události

Produkty / 8. listopadu 2017 / Zdroj: Tisková zpráva / Autor: DKV

DKV nabízí levnou naftu dopravcům i živnostníkům

 • DKV vytvořila síť více než pěti stovek čerpacích stanic s cenově výhodným tankováním nafty
 • Ceny jsou jednotné v celé síti dodavatele a platné po celý týden
 • V nové síti ušetří velké firmy i majitelé jedné dodávky

Praha, 7. listopadu 2017- Společnost DKV Euro Service, přední evropský poskytovatel služeb pro dopravce, představila v České republice speciální síť čerpacích stanic různých značek, u nichž nabízí dopravním firmám i drobným podnikatelům výrazné úspory při platbách kartou DKV. Podle Ondřeje Pavlíka, výkonného ředitele české a slovenské pobočky, může majitel dodávky se vznětovým motorem ušetřit více než 12 000 Kč, v případě kamionu dokonce zhruba 60 000 Kč ročně*.

DKV2

Vytvořením nové sítě společnost DKV reaguje na stále rostoucí poptávku po levném tankování. "Po zavedení spotřební daně v roce 2010 přesunuli dopravci tankování ve velké míře za hranice. Tato situace se změnila kolem roku 2015, poté co začala být kvalita paliva vnímána díky pravidelným kontrolám ČOI kladně. Od té doby vidíme v České republice rostoucí tankování u těch nejlevnějších čerpacích stanic," říká O. Pavlík.

Karta DKV je v České republice akceptována u téměř tisícovky pump, z toho do sítě pro výhodné tankování je jich zahrnuto více než pět set. Jedná se o čerpací stanice, u kterých je buď primárně nízká cena, nebo možnost tankování za nižší ceny než stojanové. "Snažíme se především o spolupráci s řetězci, kde máme pro naše zákazníky výhodnou jednotnou cenu garantovanou na týden dopředu," vysvětluje O. Pavlík. DKV tímto vychází vstříc majitelům flotil i jednotlivých užitkových vozidel, kteří chtějí mít své náklady pod kontrolou a výdaje si předem plánovat.

Síť zahrnuje značky Tank ONO, MOL, Free1 GAS, EuroOil a JAPO. "Na dalším rozšiřování sítě usilovně pracujeme," doplňuje O. Pavlík. Kvalita paliva je průběžně kontrolována Českou obchodní inspekcí. Tankování u těchto stanic je tak zcela bezpečné. Potvrzuje to poslední kontrola ČOI ze září 2017, která odebrala 216 vzorků pohonných hmot na celém území ČR a nenašla ani jednu čerpací stanici, kde by nafta nevyhověla jakostním požadavkům.

Aktuální ceny jsou pravidelně zveřejňovány na stránkách DKV. Bližší informace k síti na webu www.usetrizanaftu.cz

*) Orientační úspory při tankování v síti výhodných čerpacích stanic ve srovnání s průměrnou cenou nafty udávanou ČSÚ při počtu ujetých kilometrů u dodávkového vozu 8 000 km a kamionu 10 000 km měsíčně.

 

 

DKV EURO SERVICE

DKV EURO SERVICE je jednou z vedoucích servisních společností v oblastech logistiky a silniční přepravy, která již od roku 1934 nabízí profesionálům v dopravě bezpočet služeb zaměřených na optimalizaci nákladů a efektivní řízení vozových parků na evropských silnicích. Mezi ně patří například bezhotovostní platby za produkty a služby u více než 65 000 obchodníků se širokým portfoliem nabízených značek a také služby jednotné úhrady mýtného nebo vratek daně z přidané hodnoty a spotřební daně.

DKV EURO SERVICE je součástí DKV MOBILITY SERVICES Group. Skupina je zastoupena ve 42 zemích, zaměstnává přes 900 pracovníků po celé Evropě a v roce 2016 dosáhla obratu 6,3 miliardy eur. Aktuálně je v oběhu zhruba 2,7 milionu servisních karet DKV a palubních jednotek u více než 140 000 zákazníků. Ve stejném roce byla karta DKV vyhlášena podvanácté za sebou "Nejlepší značkou" v kategorii palivových a servisních karet.

 

 

Hodnocení článku

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ještě se nehlasovalo.

Odeslat článek


Komentáře k článku

Počet komentářů: 0 Přidat nový komentář Zobrazit komentáře

Aktuální vydání magazínu

Číslo: 2018-05Skladování pohonných hmot a produktů pro čerpací staniceObjednávka přeplatného

Hlavní partner PETROL.cz

MOL

Reklama

CardManager

Newsletter PETROL

Přihlásit / zrušit zasílání denního přehledu aktualit PETROL na Váš e-mail.

  

Akce Petrol

  Partneři PETROL.cz

  ColosseumEconomia