Čepro v roce 2018 dosáhlo nejvyššího hospodářského výsledku v historii

Společnost Čepro pokračuje ve velmi pozitivním růstovém trendu posledních let, kdy již čtvrtým rokem dosahuje zisku převyšujícího jednu miliardu korun. Letos dokonce dosáhla historicky nejvyššího hospodářského výsledku společnosti.

"Hlavními aspekty úspěchu v roce 2018 byla kombinace úspěšné obchodní politiky, trvalého zvyšování efektivity a v neposlední řadě přetrvávajícího růstu domácí ekonomiky." říká Jan Duspěva, předseda představenstva Čepra.

Do pozitivního obchodního výsledku se kladně promítají výsledky všech hlavních obchodních aktivit. Ve  velkoobchodním i maloobchodním prodeji se podařilo výrazně překročit plán a dosáhnout výrazného meziročního nárůstu prodejů pohonných hmot a svůj podíl má také stabilní výnos v oblasti přepravy a skladování pohonných hmot. "Zaznamenali jsme rekordní prodeje na čerpacích stanicích, jak pohonných hmot, tak i suchého zboží. Síť EuroOil kontinuálně roste již čtyři roky v řadě a je největší českou sítí čerpacích stanic", dodává Jan Duspěva.

Pro rok 2019 společnost Čepro rozšířila své dodavatelské programy a možnosti obchodní spolupráce a doplnila nabídku cenových konstrukcí pro zákazníky o nový systém tvorby základních cen pohonných hmot. Ten dynamicky reaguje na vývoj trhu a zohledňuje specifika tuzemského prostředí. Nový systém přinese větší transparentnost a zákazníkům objektivně stanovené výhodné ceny.

TZ

Diskuse

  Přidat nový komentář

  Petrol Magazín

  Aktuální vydání2019/03 Téma číslaDěti na čerpací stanici
  Aktuální číslo

  Přihlašte se k odběru novinek

  Hlavní partner

  • MOL

  Reklama

  • CardManager
  • Uniti expo 20 logo

  PETROLsummit 19

  31. 10. 2019

  Hotel Olympik - Tristar
  U Sluncové 14
  Praha 8

  Přihlásit se

  PETROLawards

  13. ročník

  prestižní profesní
  celooborové soutěže

  Více informací