Události

Čerpací stanice / 7. února 2019 / Zdroj: Unipetrol RPA - odštěpný závod Benzina / Autor: TZ

Benzina se stala Obchodníkem roku 2018

"Ocenění v soutěži považuji za potvrzení našeho obchodního úspěchu v posledních letech, velice si ho vážím a našim zákazníkům děkuji za projevenou důvěru. Jsme moderní a řidiči preferovanou značkou, což se projevilo i v průzkumu agentury GfK mezi zákazníky v rámci této soutěže. I v blízké budoucnosti hodláme razantně rozvíjet naše služby. Pracujeme například na doplnění nabídky tankovacích karet, na zlepšení služeb zákaznického centra a na rozšíření našich online služeb v rámci mobilní aplikace,"řekl Marek Zouvala, ředitel řetězce čerpacích stanic Benzina, patřícího do skupiny Unipetrol.

 

Od roku 2012 Benzina zmodernizovala většinu svých čerpacích stanic, rozšířila služby, zavedla nový koncept občerstvení Stop Cafe a představila nová paliva Efecta s čistícím účinkem pro motor. Tyto investice o celkové výši 2,5 miliard Kč výrazně přispěly k tomu, že Benzina je dnes lídrem českého trhu a také moderní a mezi řidiči nejoblíbenější značkou.

 

Za posledních pět let Benzina každoročně zvyšovala počet čerpacích stanic a objem celkové výtoče. Také díky nedávnému převzetí 60 čerpacích stanic od společnosti OMV, které Benzina dokončila v průběhu minulého roku a rozšiřování svých franšíz, navýšila svůj tržní podíl z 15 % v roce 2014 na aktuálních 23,2 %. Ke zvýšení tržního podílu přispěla také modernizace celé sítě a investice do rozvoje konceptu občerstvení Stop Cafe, které je již dostupné na 270 stanicích ze současných 409 čerpacích stanic.

 

Mastercard Obchodník roku je významným oceněním nejlepších obchodníků v maloobchodu v České republice. Vítězové devíti oborových kategorií již šestnáctého ročníku této soutěže byli oceněni na základě reprezentativního průzkumu veřejného mínění prováděného agenturou GfK Czech, s.r.o.

Hodnocení článku

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ještě se nehlasovalo.

Odeslat článek


Komentáře k článku

Počet komentářů: 0 Přidat nový komentář Zobrazit komentáře

Aktuální vydání magazínu

Číslo: 2019-01Bezpečnost na čerpací staniciObjednávka přeplatného

Hlavní partner PETROL.cz

MOL

Reklama

CardManager

Newsletter PETROL

Přihlásit / zrušit zasílání denního přehledu aktualit PETROL na Váš e-mail.

  

Akce Petrol

    Partneři PETROL.cz

    ColosseumEconomia