Autotec & Autosalon 2010

5. - 10.6.2010 Brno - Výstaviště

Program akce

Mezinárodní veletrh osobních automobilů, užitkových automobilů, dílů a servisní techniky.

AUTOTEC/AUTOSALON 2010

Mezinárodní veletrh AUTOTEC přinese, kromě tradiční přehlídky vozidel a techniky pro profesionální automobilovou dopravu, novou kvalitu v podobě příbuzných témat osobní individuální dopravy díky propojení s Autosalonem.

AUTOTEC PETROL

Ani letos nebude v nomenklatuře expa chybět oborová sekce AUTOTEC PETROL, sdružující vystavovatele v oboru výroby a distribuce pohonných hmot, techniky, zboží a služeb čerpacích stanic. Jejich stánky budou soustředěny v pavilonu F a v jeho okolí. Na volné ploše F se sejde kompletní špička dodavatelů mycích technologií na trhu v České republice.
Seznam vystavovatelů v sekci Autotec Petrol

AUTOTEC PETROL
čerpací stanice budoucnosti

Dominantou oborové sekce AUTOTEC PETROL je společná expozice firem z naší branže s tradičním názvem AUTOTEC PETROL - Čerpací stanice budoucnosti, kterou připravila společnost PETROLmedia, dlouholetý partner hlavního pořadatele výstavy AUTOTEC, společnosti Veletrhy Brno.
Seznam partnerů

AUTOTEC PETROL
odborná konference

8. 6. 2010 od 10:00 hodin konferenční sál Pavilon P
Uplatnění nových motorových paliv v dopravě
Konference poskytne společnou platformu pro porovnání perspektiv rozvoje klasických a nových motorových paliv v přímé konfrontaci s vývojem nových pohonů vozidel a s praktickými zkušenostmi z provozu.
Konference přinese odborné hodnocení dopadu nepřímých daní na trh s palivy a další perspektivy jeho vývoje. Premiérově zde budou prezentovány výsledky rozsáhlých a dlouhodobých zkoušek nově koncipovaných paliv u autodopravců a běžných motoristů v praxi.
V den konference budou představeny návštěvníkům nejnovější modely vozidel se sériovou úpravou na spalování moderních paliv CNG a E85 (bioetanol/benzín) s možností zkušebních jízd.
Přednášejícími budou jak specialisté na vývoj a výrobu paliv, tak i zástupci z oboru autodopravy a výroby vozidel.
Pořadatelem konference je společnost PETROLmedia, Veletrhy Brno s partnerskou podporou České asociace petrolejářského průmyslu a obchodu (ČAPPO).
Program konference

Pro koho je konference určena:
Konference je určena pro odbornou i laickou veřejnost z následujících oborů:

  • výroba a distribuce motorových paliv,
  • rozvoj a provoz čerpacích (plnicích) stanic,
  • automobilový průmysl (vývoj, výroba, dovoz, povýrobní úpravy a servis motorových vozidel),
  • autodoprava a další odvětví provozu motorových vozidel,
  • prodej a pronájem vozidel,


Vstup pro účastníky konference ZDARMA
Vstup na výstaviště pro účastníky konference je zdarma na základě elektronické pozvánky, kterou zajistí na Vaší žádost klientský servis PETROLmedia - petrolmedia@petrolmedia.cz

Hodnocení akce

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
3,02 / 5