Autosalon 2013 - MOTORSPORT EXPO

4. - 5.4.2013 Brno - Výstaviště

Program akce

Součástí letošního Autosalonu Brno je 3. ročník mezinárodního veletrhu profesionálního motoristického sportu MOTORSPORT EXPO, který vytváří most mezi dodavateli a vývojáři technologií pro motoristický sport a závodními týmy. Profesionálům nabízí cenné informace a laikům i široké veřejnosti přiblíží téměř na dotek kuchyni špičkových profesionálů z oboru morosportu.

MSE SachovniceMSE Sachovnice             Autoklub CR

Nejvýraznější části veletrhu Autosalon Brno 2013 je bezpochyby 3. ročník veletrhu MOTORSPORT EXPO, který je primárně určený pro odborníky působící v oblasti motoristického sportu. Výstava nabízí prostor českým firmám vyrábějící nejen závodní vozy, ale především pro  motorsport  technické  oučásti, vybavení a  doplňky, ale také provozní kapaliny, pohonné hmoty a aditiva.  

Prezentovat se budou i nejrůznější organizace, zástupci závodních okruhů a pořadatelé nejvýznamnějších sportovních podniků, a to nejen z České republiky. Autoklub ČR prostřednictvím Federace automobilového sportu (FAS) a Federace motocyklového sportu (FMS) zastřešuje nejvýznamnější sportovní podniky a domácí šampionáty. Autoklub ČR ovšem nestojí jen za profesionálním motorsportem, ale pomáhá i v rozmanitých zájmových aktivitách svých členů.  Je proto samozřejmé, že i Autoklub ČR se na výstavě bude prezentovat velkou expozicí na ploše 300 m2.  

Součástí expa bude ale i bohatý a vysoce atraktivní doprovodný program pro fanoušky. K vidění budou závodní vozy, v akci se představí projekty Formule Student čtyř vysokých škol a proběhnou autogramiády známých jezdců. 

Technologická část této akce bude v provozu ve čtvrtek a v pátek, expozice závodních týmů po celou dobu veletrhu. Pro fanoušky motorsportu budou určitě zajímavé autogramiády jezdců Michala Matějovského a Petra Fulína (ETCC), Davida Vršeckého a Adama Lacka (tahače) na expozici Automotodromu Brno. Zde bude také vystaveno BMW Michala Matějovského pro letošní sezónu.

Autosalon Brno bude otevřen denně od 9 do 18 hodin, poslední den do 16 hodin. Ve čtvrtek 4. dubna od 9 do 14 hodin probíhá odborný a tiskový den s vyšším vstupným. Základní vstupné je 160 korun, slevy jsou připraveny mimo jiné pro držitele rodinných pasů, účastníky víkendových akcí (6. - 7. 4.), akcí na Masarykově okruhu nebo pro návštěvníky, kteří se zaregistrují na webu autosalonbrno.cz.

PETROLmedia je mediálním partnerem veletrhu a přinese v reportáž orientovanou na obor pohonných hmot, olejů a maziv, jakož i alternativních pohonů v časopisu PETROLmagazín i na webu PETROL.cz.

Hodnocení akce

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2,98 / 5

on-line INFO 

   AUTOSALON 2013 motorsport expo


 AUTOSALON 2013 logo