Přehled aktualit

Rubrika:

Předplatné si můžete objednat zde.

Mytí a servis / 14. září 2017

V česku je první myčka Shell na světě, kde zaplatíte mobilem

Čerpací stanice Shell na Výstavní ulici v Praze 4 se stala první z více než 44 000 stanic Shell po celém světě, kde je možné zaplatit za služby mycí linky mobilem.  Po zavedení možnosti platit za pohonné hmoty přímo u stojanu prostřednictvím digitální peněženky MasterpassTM by Mastercard se tak českým řidičům rozšiřuje možnost využití komfortní a bezpečnější platby také pro umytí vozu.

G7-banner_kapka_647x87.gif

Mytí a servis / 8. srpna 2017

Benzina a WashTec u nás spustili první myčku s pěnovou show a světelnými efekty

Benzina jako první uvádí na český trh zážitkovou automyčku. Ve spolupráci s firmou WashTec, která má na technologii patent, vybavila Benzina myčku na čerpací stanici na pražském Barrandově speciální funkcí FoamSensation. Zákazníci mohou službu využívat od 1. srpna.

Mytí a servis / 27. června 2017

Špičková myčka na periferii moravské metropole

Pokud jedete z Brna na Hodonín, kousek od moravské metropole se projíždí obcí Telnice. Zde si v roce 2000 otevřel pneuservis Tomáš Kejda. Pneuservis nyní provozovaný pod hlavičkou firmy Vianor, která zastřešuje evropský prodej a servis pneumatik Nokian, se rozšířil o autoservis a koncem loňského roku vyrostla hned vedle další budova, kde se skrývá zbrusu nová portálová myčka a box pro ruční mytí exteriéru i interiéru vozidel.

Mytí a servis / 16. června 2017

WashTec Cz zástupcem belgické společnosti Pollet

WashTec Cz spol. s r. o. se nově stala zástupcem belgické společnosti Pollet, která je lídrem v biotechnologiích a eko produktech.

Mytí a servis / 2. května 2017

Jedno auto za tři a půl minuty

Když sjedete z dálnice D1 na exitu 146, přijedete do městské části Velkého Meziříčí, která si říká Karlov. Zde se na velké ploše okolo hlavní silnice rozkládá obrovský areál pro kamiony a osobní automobily a další služby všem motoristům rodinné firmy Dvořáků. Jeho součástí je mimo jiné servis i myčky pro kamiony. Právě ty přivedly před dvěma roky majitele firmy na myšlenku postavit i myčku pro osobní automobily.

Mytí a servis / 20. března 2017

Istobal dostal v Madridu cenu za virtuální asistentku

Španělský výrobce mycích linek firma Istobal získala ocenění jako inovace roku na veletrhu Motortec Automechanika v Madridu za tzv. virtuální asistentka, která by měla zákazníkům pomoci při výběru toho správného mycího programu.

Mytí a servis / 24. ledna 2017

Na motorovém oleji by se šetřit nemělo. Dokáže automobilu prodloužit život o celá léta

Kdy je třeba vyměnit v motoru olej? Po 20, 25, 30 tisících najetých kilometrech nebo snad po roce či dokonce dvou letech? Doporučený interval výměny oleje se liší model od modelu. Lze to ale takto jednoduše napsat?

Mytí a servis / 17. ledna 2017

Istobal získal ekologickou certifikaci za šetrnou chemii

Španělský výrobce myček a mycí chemie firma Istobal získala ocenění "Nordic Swan Ecolabel" díky  svým chemickým produktům pro mycí linky, které jsou přátelské vůči životnímu prostředí.

Mytí a servis / 3. října 2016

Nový název pro známého distributora autokosmetiky

Společnost  Walmsley enterprises international spol. s r. o. mění své jméno. Nově se bude na trhu prezentovat pod názvem  AutoMax Group s.r.o.  

Mytí a servis / 17. srpna 2016

Než se elektromobil nabije, může se třeba umýt…

Automobilka Tesla chce svým zákazníkům nabídnout rozšířené služby při nabíjení svých elektromobilů a spojila se se společností Eco Green Auto Clean, která vlastní síť ekologických mycích center po celém světě.

Mytí a servis / 28. července 2016

Bezkontaktní mytí v barvách značkového pneuservisu

Pod přípojkou na dálnici D1 vyrostlo na kraji krajského města na hranicích Čech a Moravy přímo u řeky Jihlavy nové samoobslužné mycí centrum společnosti Apl Cars, která ve zdejším regionu provozuje již zaběhlý pneuservis, autoservis a ruční mytí vozidel.

Mytí a servis / 31. března 2016

Tržby z mytí vozidel „osvobozené“ od daní

Trh mytí vozidel ve Spojeném království strádá kvůli imigrantům z východní Evropy, kteří nabízejí extrémně levné služby ručního mytí. Český retail včetně myček čeká zavedení elektronické evidence tržeb.

Mytí a servis / 31. března 2016

Výkladní skříň mycích technologií WashTec

V blízkosti obchodního centra na ulici Řípská v brněnské čtvrti Slatina vyrostlo v minulém roce zbrusu nové mycí centrum Glanc, které nabízí motoristům komplexní služby od ručního mytí exteriérů i interiérů přes samoobslužné boxy až po dvoukomorovou portálovou myčku.

Mytí a servis / 15. ledna 2016

Myčka z plnicí stanice LPG

Od roku 2009 mohou motoristé, kteří bydlí v Chrudimi a okolí, využívat moderní mycí centrum s komplexními službami v Píšťovech.

Mytí a servis / 15. prosince 2015

Hi-tech výroba základem vysoké kvality mycích portálů

Nejmodernější hi-tech výrobní technologie již v prvovýrobě základních komponentů mycích linek je základem komplexní a nadstandardně vysoké kvality finálních výrobků. Německá firma Otto Christ AG má část výroby dílů mycích zařízení a technologií dislokovánu v plzeňském závodě, který za poslední dva roky prošel další vlnou modernizace výrobní základny a dnes patří k nejmodernějším strojírenským provozům v Evropě.

|◄     1-15   16-30   31-45   46-60   61-69     ►|

Aktuální vydání magazínu

Číslo: 2019-02Distribuce pohonných hmot na čerpací staniceObjednávka přeplatného

Hlavní partner PETROL.cz

MOL

Reklama

CardManager

Newsletter PETROL

Přihlásit / zrušit zasílání denního přehledu aktualit PETROL na Váš e-mail.

  

Akce Petrol

  • PETROLsummit 19
    31.10.2019, Hotel Olympik - Tristar, U Sluncové 14, Praha 8

Partneři PETROL.cz

ColosseumEconomia